Tyčinka Zero würzig
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí lehkou, příjemnou pikantní chuť. Tyčinka je nejen chutná, ale také velmi výživná a dodává dlouhodobou energii. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Bezlepkový pšeničný škrob, rostlinné tuky (řepkový olej, slunečnicový olej, palmový tuk); 7 % bezlepkových ovesných vloček, cukr, rýžová mouka, rýžový protein, glukózový sirup, maltodextrin, 2,5 % směs minerálních látek (draslík, vápník, hořčík, nosič: maltodextrin); koření, protispékavé látky: kyselina křemičitá, fosforečnan vápenatý; kuchyňská sůl, kvasnicový extrakt, modifikovaný škrob, kvasnice, slupky psyllia, oligofruktóza, česnek, karamel, zahušťovadlo: xanthan; 0,1 % směs vitamínů (nosič: maltodextrin; vitamín K1, vitamín B1, vitamín B2, niacin, kyselina pantotenová, vitamín B6, kyselina listová, biotin, vitamín C, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín B12, jód, železo, selen, zinek, chrom, mangan, molybden, měď); karamel, zahušťovadlo: xanthan; přírodní aroma
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1613 kJ / 384 kcal |
| ? Tuky: | 13 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 8,9 g |
| ? Sacharidy: | 57 g |
| ? z toho cukry: | 7,6 g |
| ? Bílkoviny: | 7,9 g |
| ? Sůl: | 2 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
