Tyčinka Zero Geschmack: süß
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí neutrální sladkou chuť. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Bezlepkový pšeničný škrob, cukr, rostlinné tuky (řepkový olej, palmový tuk, slunečnicový olej); 7 % bezlepkových ovesných vloček, rýžová mouka, rýžový protein, glukózový sirup, 2,5 % směs minerálních látek (draslík, vápník, hořčík, nosič: maltodextrin); maltodextrin, protispékavá látka: kyselina křemičitá, fosforečnan vápenatý; modifikovaný škrob, kuchyňská sůl, droždí, slupky psyllia, oligofruktóza, aroma, 0,1 % směs vitamínů (nosič: maltodextrin; vitamín K1, vitamín B1, vitamín B2, niacin, kyselina pantotenová, vitamín B6, kyselina listová, biotin, vitamín C, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín B12, jód, železo, selen, zinek, chrom, mangan, molybden, měď); karamel, zahušťovadlo: xanthan
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1630 kJ / 388 kcal |
| ? Tuky: | 13 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 8,6 g |
| ? Sacharidy: | 61 g |
| ? z toho cukry: | 18 g |
| ? Bílkoviny: | 5,9 g |
| ? Sůl: | 0,9 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
