Tyčinka Weißwurst
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí jemnou kořeněnou chuť originální telecí klobásy. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, slunečnicový olej, mléčné bílkoviny, maltodextrin, rýžová mouka, rozpustná vláknina inulin, laktóza, kuchyňská sůl, droždí, aroma, koření
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1796 kJ / 428 kcal |
| ? Tuky: | 16 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 1,4 g |
| ? Sacharidy: | 53 g |
| ? z toho cukry: | 5,9 g |
| ? Bílkoviny: | 15 g |
| ? Sůl: | 1 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
