Tyčinka Ungarischer Paprikatopf
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí chuť Maďarského paprikového guláše. Po konzumaci máte pocit, že jste snědli pořádné jídlo. Je to nejen praktické, ale také chutné. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, slunečnicový olej, mléčné bílkoviny, rýžová mouka, rozpustná vláknina: inulin; laktóza, cibule, kuchyňská sůl, koření, droždí, 1 % paprika, aroma (obsahuje pšenici), maltodextrin
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1794 kJ / 429 kcal |
| ? Tuky: | 18 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 1,8 g |
| ? Sacharidy: | 48 g |
| ? z toho cukry: | 6,3 g |
| ? Bílkoviny: | 15 g |
| ? Sůl: | 1,4 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
