Tyčinka Solid Milk
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí chuť mléka a poskytuje dlouhodobou energii. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, 14 % sušeného mléka, cukr, mléčné bílkoviny, rýžová mouka, laktóza, droždí, sůl, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin; aroma
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1864 kJ / 444 kcal |
| ? Tuky: | 17 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 12 g |
| ? Sacharidy: | 57 g |
| ? z toho cukry: | 18 g |
| ? Bílkoviny: | 15 g |
| ? Sůl: | 0,6 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
