Tyčinka Solid Beef
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí slanou hovězí chuť a poskytuje dlouhodobou energii. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, slunečnicový olej, mléčné bílkoviny, rýžová mouka, rozpustná vláknina: inulin; laktóza, cibule, kuchyňská sůl, modifikovaný škrob, droždí, drožďový extrakt, kořenící směs, aroma (s pšenicí, celerem), koření, maltodextrin, karamel, cukr
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1802 kJ / 431 kcal |
| ? Tuky: | 18 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 1,7 g |
| ? Sacharidy: | 51 g |
| ? z toho cukry: | 6,8 g |
| ? Bílkoviny: | 13 g |
| ? Sůl: | 1,6 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
