Tyčinka Softdattel-Honig
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí chuť datlového medu. Díky vysoké energetické hustotě, vysokému obsahu bílkovin a obohacení o vitamíny a minerály je tato tyčinka ideálně vhodná pro stresové výjimečné situace. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, slunečnicový olej, cukr, mléčné bílkoviny, 7 % datlí, rýžová mouka, rozpustná vláknina: inulin; mandle, 3 % med, 2,5 % směs minerálních látek (draslík, vápník, hořčík, nosič: maltodextrin), mléčný cukr, sezam, maltodextrin, kakaový prášek (silně odolejovaný), droždí, kuchyňská sůl, 0,1 % směs vitamínů (nosič: maltodextrin; vitamín K1, vitamín B1, vitamín B2, niacin, kyselina pantotenová, vitamín B6, kyselina listová, biotin, vitamín C, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín B12, jód, železo, selen, zinek, chrom, mangan, molybden, měď), koření, aroma, protispékavá látka: fosforečnan vápenatý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1842 kJ / 441 kcal |
| ? Tuky: | 20 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 2 g |
| ? Sacharidy: | 48 g |
| ? z toho cukry: | 18 g |
| ? Bílkoviny: | 13 g |
| ? Sůl: | 0,3 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
