Tyčinka Pocket Salami
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí chuť salámu a poskytuje dlouhodobou energii. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, ovesné vločky, mléčné bílkoviny, rýžová mouka, laktóza, kuchyňská sůl, aroma, droždí, drožďový extrakt, koření, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin; maltodextrin
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1758 kJ / 419 kcal |
| ? Tuky: | 18 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 9,8 g |
| ? Sacharidy: | 52 g |
| ? z toho cukry: | 6,7 g |
| ? Bílkoviny: | 17 g |
| ? Sůl: | 1,5 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
