Tyčinka Pocket Pizza
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí chuť pizzy a poskytuje dlouhodobou energii. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, slunečnicový olej, mléčné bílkoviny, ovesné vločky (bez lepku), rýžová mouka, rozpustná vláknina inulin, laktóza, aroma s látkami zvýrazňujícími chuť: guanylan disodný, inosinát disodný; droždí, kuchyňská sůl, koření
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1860 kJ / 445 kcal |
| ? Tuky: | 21 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 2 g |
| ? Sacharidy: | 45 g |
| ? z toho cukry: | 6,2 g |
| ? Bílkoviny: | 15 g |
| ? Sůl: | 1 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
