Tyčinka Pocket Honey Cake
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí chuť orientálního medového dortu. Tato tyčinka nejen zaujme svou jemnou sladkostí, ale také poskytuje dlouhotrvající energii díky receptu bohatému na bílkoviny a kalorie. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, slunečnicový olej, cukr, rýžová mouka, mandle, mléčné bílkoviny, 4 % medu, laktóza, maltodextrin, droždí, koření, kuchyňská sůl, přírodní aroma, protispékavá látka: fosforečnan vápenatý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1914 kJ / 457 kcal |
| ? Tuky: | 20 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 1,8 g |
| ? Sacharidy: | 57 g |
| ? z toho cukry: | 19 g |
| ? Bílkoviny: | 11 g |
| ? Sůl: | 0,4 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
