Tyčinka Pocket Energy Booster
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí ovocnou chuť a poskytuje dlouhodobou energii. Díky přidanému kofeinu a taurinu má tyčinka povzbuzující účinek komerčně dostupného energetického nápoje. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, cukr, slunečnicový olej, mléčné bílkoviny, rýžová mouka, rozpustná vláknina: inulin; laktóza, 2 % taurinu, droždí, maltodextrin, prášková citronová šťáva, kuchyňská sůl, aroma, 0,1 % kofeinu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1810 kJ / 432 kcal |
| ? Tuky: | 17 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 1,7 g |
| ? Sacharidy: | 53 g |
| ? z toho cukry: | 23 g |
| ? Bílkoviny: | 12 g |
| ? Sůl: | 0,3 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
