Tyčinka Peanut
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí chuť arašídů a poskytuje dlouhodobou energii. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, cukr, slunečnicový olej, mléčné bílkoviny, rýžová mouka, rozpustná vláknina: inulin; laktóza, kuchyňská sůl, droždí, aroma
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1846 kJ / 440 kcal |
| ? Tuky: | 17 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 1,6 g |
| ? Sacharidy: | 56 g |
| ? z toho cukry: | 23 g |
| ? Bílkoviny: | 13 g |
| ? Sůl: | 0,9 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
