Tyčinka Ninja
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí kyselou chuť citronu a pomeranče. Slibuje svěžest a sílu v každé situaci. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, slunečnicový olej, kořenící směs (glukóza, cukr, kyselina citronová; citronový prášek, kurkuma, zázvor, extrakt ze zeleného čaje, antioxidant: kyselina askorbová; černý pepř, zahušťovadlo: xanthan, sladidlo: steviol-glykosidy), mléčné bílkoviny, maltodextrin, rýžová mouka, rozpustná vláknina inulin, mléčný cukr, droždí, kuchyňská sůl
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1816 kJ / 434 kcal |
| ? Tuky: | 16 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 1,4 g |
| ? Sacharidy: | 56 g |
| ? z toho cukry: | 15 g |
| ? Bílkoviny: | 13 g |
| ? Sůl: | 0,4 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
