Tyčinka Multivitamin
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí chuť multivitaminu. Byl speciálně obohacen směsí minerálů a vitamínů, aby zajistil optimální přísun energie. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, cukr, slunečnicový olej, mléčné bílkoviny, rýžová mouka, rozpustná vláknina inulin, laktóza, 2,5 % směs minerálních látek (draslík, vápník, hořčík, nosič: maltodextrin), maltodextrin, droždí, kuchyňská sůl, pomerančový koncentrát, citronový prášek, meruňky, 0,1 % směs vitamínů (nosič: maltodextrin; vitamín K1, vitamín B1, vitamín B2, niacin, kyselina pantotenová, vitamín B6, kyselina listová, biotin, vitamín C, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín B12, jód, železo, selen, zinek, chrom, mangan, molybden, měď), aroma, kyselina citronová
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1838 kJ / 439 kcal |
| ? Tuky: | 17 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 1,6 g |
| ? Sacharidy: | 56 g |
| ? z toho cukry: | 22 g |
| ? Bílkoviny: | 13 g |
| ? Sůl: | 0,4 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
