Tyčinka Muhalabia
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí jemnou, orientálně sladkou chuť připomínající mléčný dezert. Díky svému receptu bohatému na bílkoviny a kalorie není tato tyčinka jen okamžikem potěšení, ale také spolehlivým zdrojem energie. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, slunečnicový olej, sušené mléko, cukr, mléčné bílkoviny, rýžová mouka, laktóza, mandle, med, maltodextrin, droždí, koření, kuchyňská sůl, aroma, protispékavá látka: fosforečnan vápenatý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 2032 kJ / 487 kcal |
| ? Tuky: | 26 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 2,4 g |
| ? Sacharidy: | 50 g |
| ? z toho cukry: | 19 g |
| ? Bílkoviny: | 13 g |
| ? Sůl: | 0,5 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
