Tyčinka Mashed Potato
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí chuť brambor. Díky obzvlášť vysokému obsahu bílkovin, je velmi výživná a poskytuje dlouhotrvající energii. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
24 % brambor, mléčné bílkoviny, pšeničná mouka, slunečnicový olej, rýžová mouka, rozpustná vláknina: inulin, laktóza, aroma, cibule, kuchyňská sůl, koření, maltodextrin, droždí, drožďový extrakt, protispékavá látka: kyselina křemičitá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1740 kJ / 415 kcal |
| ? Tuky: | 15 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 1,6 g |
| ? Sacharidy: | 45 g |
| ? z toho cukry: | 7 g |
| ? Bílkoviny: | 21 g |
| ? Sůl: | 1,5 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
