Tyčinka Low Carb & High Protein
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí chuť vanilkových ořechů. Tyčinka bohatá na bílkoviny, bez lepku a s nízkým obsahem sacharidů. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Texturovaná sójová bílkovina, mléčná bílkovina, slunečnicový olej, rozpustná vláknina inulin, lískové ořechy, sladidlo: erythritol; rýžová mouka, laktóza, aroma, sladidlo: sukralóza
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1758 kJ / 422 kcal |
| ? Tuky: | 25 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 2,2 g |
| ? Sacharidy: | 14 g |
| ? z toho cukry: | 6,7 g |
| ? Bílkoviny: | 29 g |
| ? Sůl: | 0,2 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
