Tyčinka Halva
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí přináší intenzivní, oříškově sladkou chuť Orientu. Je bohatá na bílkoviny a kalorie, což z ní činí ideální zdroj energie pro náročné situace. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, slunečnicový olej, cukr, sezamová pasta, mandle, rýžová mouka, mléčné bílkoviny, med, laktóza, maltodextrin, droždí, kuchyňská sůl, aroma, koření, protispékavá látka: fosforečnan vápenatý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1962 kJ / 469 kcal |
| ? Tuky: | 23 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 2,1 g |
| ? Sacharidy: | 51 g |
| ? z toho cukry: | 17 g |
| ? Bílkoviny: | 13 g |
| ? Sůl: | 0,4 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
