Tyčinka Forbidden Apple
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí chuť jablka a poskytuje dlouhodobou energii. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, slunečnicový olej, 9 % jablek, cukr, mléčné bílkoviny, rýžová mouka, laktóza, rozpustná vláknina: inulin, 2,5 % směs minerálních látek (draslík, vápník, hořčík, nosič: maltodextrin), kvasnice, maltodextrin, kuchyňská sůl, prášková citronová šťáva, aroma, 0,1 % směs vitamínů (nosič: maltodextrin; vitamín K1, vitamín B1, vitamín B2, niacin, kyselina pantotenová, vitamín B6, kyselina listová, biotin, vitamín C, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín B12, jód, železo, selen, zinek, chrom, mangan, molybden, měď)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1782 kJ / 425 kcal |
| ? Tuky: | 15 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 1,4 g |
| ? Sacharidy: | 57 g |
| ? z toho cukry: | 19 g |
| ? Bílkoviny: | 12 g |
| ? Sůl: | 0,5 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
