Tyčinka Energie-Notration
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí jemnou vanilkovou chuť. Byl speciálně obohacen směsí minerálů a vitamínů, aby zajistil optimální přísun energie. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, slunečnicový olej, cukr, mléčné bílkoviny, rýžová mouka, rozpustná vláknina inulin, laktóza, 2,5 % směs minerálních látek (draslík, vápník, hořčík, nosič: maltodextrin), droždí, kuchyňská sůl, 0,1 % směs vitamínů (nosič: maltodextrin; vitamín K1, vitamín B1, vitamín B2, niacin, kyselina pantotenová, vitamín B6, kyselina listová, biotin, vitamín C, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín B12, jód, železo, selen, zinek, chrom, mangan, molybden, měď), aroma
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1919 kJ / 460 kcal |
| ? Tuky: | 23 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 2,1 g |
| ? Sacharidy: | 48 g |
| ? z toho cukry: | 16 g |
| ? Bílkoviny: | 13 g |
| ? Sůl: | 0,4 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
