Tyčinka Duo Pizza & Salami
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí chuť pizzy a salámu, poskytuje dlouhotrvající energii. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, rostlinný tuk (palmový tuk, slunečnicový olej), ovesné vločky, mléčné bílkoviny, rýžová mouka, laktóza, aroma s látkami zvýrazňující chuť: guanylan disodný, inosinát disodný; kuchyňská sůl, droždí, koření, drožďový extrakt, maltodextrin, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1821 kJ / 434 kcal |
| ? Tuky: | 18 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 3,7 g |
| ? Sacharidy: | 51 g |
| ? z toho cukry: | 5,4 g |
| ? Bílkoviny: | 16 g |
| ? Sůl: | 1,3 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
