Tyčinka Duo Choco & Milk
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí chuť čokolády a mléka, poskytuje dlouhotrvající energii. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, rostlinný tuk (slunečnicový olej), cukr, 7 % sušeného mléka, mléčné bílkoviny, rýžová mouka, laktóza, 1 % kakaa (silně odolejovaného); droždí, kuchyňská sůl, aroma, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1888 kJ / 450 kcal |
| ? Tuky: | 18 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 5 g |
| ? Sacharidy: | 57 g |
| ? z toho cukry: | 24 g |
| ? Bílkoviny: | 14 g |
| ? Sůl: | 0,5 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
