Tyčinka Crispy Choco
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí chuť čokolády a poskytuje dlouhodobou energii. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, slunečnicový olej, cukr, mléčné bílkoviny, rýžová mouka, rozpustná vláknina inulin, laktóza, 2,5 % kakaa; droždí, kuchyňská sůl, aroma
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1924 kJ / 460 kcal |
| ? Tuky: | 21 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 2,1 g |
| ? Sacharidy: | 52 g |
| ? z toho cukry: | 23 g |
| ? Bílkoviny: | 13 g |
| ? Sůl: | 0,4 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
