Tyčinka Cookie & Coffee
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí chuť sušenek a kávy, poskytuje dlouhotrvající energii. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, slunečnicový olej, cukr, mléčné bílkoviny, rýžová mouka, laktóza, rozpustná vláknina inulin, mandle, kakao (silně odolejované), 3 % kávový extrakt, droždí, kuchyňská sůl, aroma, 0,1 % kofeinu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1859 kJ / 444 kcal |
| ? Tuky: | 18 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 1,9 g |
| ? Sacharidy: | 52 g |
| ? z toho cukry: | 20 g |
| ? Bílkoviny: | 14 g |
| ? Sůl: | 0,4 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
