Tyčinka Chicken Tikka Masala
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí chuť kuřecího tikka masala. Po konzumaci máte pocit, že jste snědli pořádné jídlo. Je to nejen praktické, ale také chutné. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, rostlinný tuk (slunečnicový olej), texturovaná sójová bílkovina, sušené mléko, rýžová mouka, laktóza, cibule, rajčata, koření, kuchyňská sůl, mléčná bílkovina, droždí, přírodní aroma, kořenící směs, droždí extrakt, cukr, karamel, maltodextrin, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1878 kJ / 449 kcal |
| ? Tuky: | 20 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 3,8 g |
| ? Sacharidy: | 49 g |
| ? z toho cukry: | 11 g |
| ? Bílkoviny: | 15 g |
| ? Sůl: | 1,6 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
