Tyčinka Chana Masala
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí chuť cizrnového kari vařeného v rajčatové omáčce. Po konzumaci máte pocit, že jste snědli pořádné jídlo. Je to nejen praktické, ale také chutné. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, slunečnicový olej, mléčné bílkoviny, cukr, rýžová mouka, rozpustná vláknina: inulin; laktóza, kuchyňská sůl, cibule, maltodextrin, koření, droždí, paprika, jablečný prášek, kořenící směs, prášková citronová šťáva, aroma, kyselina: kyselina citronová
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1799 kJ / 430 kcal |
| ? Tuky: | 17 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 1,7 g |
| ? Sacharidy: | 52 g |
| ? z toho cukry: | 12 g |
| ? Bílkoviny: | 13 g |
| ? Sůl: | 2,2 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
