Tyčinka Brathuhn in Kräuterrahm
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí chuť pečeného kuřete na bylinkové smetaně. Po konzumaci máte pocit, že jste snědli pořádné jídlo. Je to nejen praktické, ale také chutné. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, slunečnicový olej, mléčné bílkoviny, rýžová mouka, rozpustná vláknina: inulin; laktóza, kuchyňská sůl, droždí, petržel, přírodní aroma, droždíový extrakt
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1793 kJ / 429 kcal |
| ? Tuky: | 18 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 1,8 g |
| ? Sacharidy: | 48 g |
| ? z toho cukry: | 5,3 g |
| ? Bílkoviny: | 15 g |
| ? Sůl: | 1,4 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
