Tyčinka Black Forest Cherry
Detailní popis produktu
Dlouho trvanlivá energetická tyčinka. Lahodná tyčinka, která nabízí ovocno-čokoládovou chuť, se skutečnými kousky čokolády. Hodí se jako skladný zdroj energie na cesty, do auta, do batohu nebo jako součást krizové výbavy.
Složení
Pšeničná mouka, slunečnicový olej, cukr, mléčné bílkoviny, rozpustná vláknina inulin, 6 % strouhané čokolády (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: lecitin), rýžová mouka, sušené mléko, laktóza, droždí, kuchyňská sůl, aroma
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| ? Energie: | 1756 kJ / 418 kcal |
| ? Tuky: | 14 g |
| ? z toho nasycené mastné kyseliny: | 2,1 g |
| ? Sacharidy: | 55 g |
| ? z toho cukry: | 20 g |
| ? Bílkoviny: | 15 g |
| ? Sůl: | 0,5 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
